Team Schedules - Girls U7
       


Fircrest Dragonflies G13 (Semon) -- (--)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : Fircrest Dragonflies G13 (Semon)
A2 : Harbor Soccer G13 Team2 Hanson
A3 : Harbor Soccer G13 Wolves (Brandwein)
A4 : RSA Union G13 LaSalata
A5 : LSDSC Colorful Cheetahs
A6 : UP Blue Angels G13 (Baltazar)
A7 : FME Dolphins
A8 : Washington United G13 Flash (Beavers/Lowney)
A9 : Norpoint Glitter Cleats 13
A10 : RSA Union G13 Kendall
A11 : Norpoint Majestic FC 13
A12 : LSDSC Little Sharks 13
A13 : FME Hanson
A14 : UP Fancy Feet G13 (Imlay Snope)
A15 : Harbor Soccer G13 Team1 Cheetahs
A16 : FME Scholz
A17 : Harbor Soccer G13 Team 3 (Reich)
A18 : Harbor Soccer G13 Marshall/Moore

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275051  Fircrest Park  09:00 AM  U-07 A1 vs A13Fircrest Dragonflies G13 (Semon)vs.FME Hanson

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275060  Fircrest Park  12:00 PM  U-08 A1 vs A3Fircrest Dragonflies G13 (Semon)vs.Harbor Soccer G13 Wolves (Brandwein)

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275066  Woodland Elementary  12:30 PM  1 A4 vs A1RSA Union G13 LaSalatavs.Fircrest Dragonflies G13 (Semon)

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275074  Fircrest Park  11:00 AM  U-07 A1 vs A5Fircrest Dragonflies G13 (Semon)vs.LSDSC Colorful Cheetahs

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275081  Fircrest Park  12:00 PM  U-08 A1 vs A6Fircrest Dragonflies G13 (Semon)vs.UP Blue Angels G13 (Baltazar)

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275097  Discovery Primary  11:30 AM  1 A7 vs A1FME Dolphinsvs.Fircrest Dragonflies G13 (Semon)

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275102  Fircrest Park  10:00 AM  U-07 A1 vs A8Fircrest Dragonflies G13 (Semon)vs.Washington United G13 Flash (Beavers/Lowney)

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275114  Meeker Middle School  09:00 AM  5 A9 vs A1Norpoint Glitter Cleats 13vs.Fircrest Dragonflies G13 (Semon)

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275120  Woodland Elementary  10:00 AM  2 A10 vs A1RSA Union G13 Kendallvs.Fircrest Dragonflies G13 (Semon)

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 275131  Meeker Middle School  09:00 AM  3 A11 vs A1Norpoint Majestic FC 13vs.Fircrest Dragonflies G13 (Semon)