Team Schedules - Boys U9
       


Fircrest Destroyers B11 (Rossman) -- (--)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B


Group -- B
B1 : UP Sounders B11 (Putnam)
B2 : Washington United B11 Blue Tailed Tigers (Peters)
B3 : Fircrest Destroyers B11 (Rossman)
B4 : UP Force B11 (Rebar)
B5 : LSDSC Blue Thunder
B6 : FME Pirates
B7 : Harbor Soccer B11 Sonics
B8 : Norpoint Hurricanes B11
B9 : FME Phoenix
B10 : Nortac Sabertooths
B11 : RSA Union B11 Hawkinson
B12 : Harbor Soccer B11 Man City Juniors
B13 : FME Crispy Bacon
B14 : LSDSC Golden Eagles

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286492  Fircrest Park  09:30 AM  U-10 B3 vs B14Fircrest Destroyers B11 (Rossman)vs.LSDSC Golden Eagles

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286499  Narrows View Intermediate  12:00 PM  1 B1 vs B3UP Sounders B11 (Putnam)vs.Fircrest Destroyers B11 (Rossman)

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286505  Fort Steilacoom Park  10:00 AM  05 B5 vs B3LSDSC Blue Thundervs.Fircrest Destroyers B11 (Rossman)

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286508  Fircrest Park  11:30 AM  U-10 B3 vs B7Fircrest Destroyers B11 (Rossman)vs.Harbor Soccer B11 Sonics

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286519  Fife High School  09:00 AM  3 B9 vs B3FME Phoenixvs.Fircrest Destroyers B11 (Rossman)

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286525  Fircrest Park  12:45 PM  U-10 B3 vs B11Fircrest Destroyers B11 (Rossman)vs.RSA Union B11 Hawkinson

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286532  Fife High School  02:00 PM  3 B13 vs B3FME Crispy Baconvs.Fircrest Destroyers B11 (Rossman)

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286541  WPFC Soccer Complex  09:00 AM  5b B2 vs B3Washington United B11 Blue Tailed Tigers (Peters)vs.Fircrest Destroyers B11 (Rossman)

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286546  Fircrest Park  10:15 AM  U-10 B3 vs B4Fircrest Destroyers B11 (Rossman)vs.UP Force B11 (Rebar)

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 286551  Fircrest Park  09:00 AM  U-10 B3 vs B6Fircrest Destroyers B11 (Rossman)vs.FME Pirates