|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Saturday, September 07, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277285 | TBD |
--
|
--
| A7 vs BYE | FME Rebels | vs. | BYE | 277280 | Rosedale Park | 09:00 AM | 1 | A5 vs A4 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | Washington United B12 Huskies (Gruel) | 277286 | Fort Steilacoom Park | 10:00 AM | 02 | A3 vs A10 | LSDSC Golden Tigers | vs. | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | 277281 | Meeker Middle School | 10:15 AM | 4 | A8 vs A1 | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | RSA Union B12 Stueve | 277282 | Endeavour | 11:30 AM | 1 | A13 vs A9 | FME Force | vs. | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | 277283 | Rosedale Park | 12:00 PM | 1 | A12 vs A2 | Harbor Soccer B12 Allison | vs. | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | 277284 | Rosedale Park | 02:00 PM | 2 | A6 vs A11 | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | Bracket - Saturday, September 14, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277288 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A5 | BYE | vs. | Harbor Soccer B12 Southward | 277291 | Drum Intermediate School | 10:00 AM | B | A11 vs A8 | UP Stringrays B12 (Barta) | vs. | Norpoint Shaolin Dragons B12 | 277293 | WPFC Soccer Complex | 10:15 AM | 6b | A2 vs A6 | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | 277292 | Fircrest Park | 11:00 AM | U-07 | A9 vs A7 | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | vs. | FME Rebels | 277289 | WPFC Soccer Complex | 11:30 AM | 6b | A4 vs A3 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | LSDSC Golden Tigers | 277290 | Woodland Elementary | 12:00 PM | 1 | A1 vs A10 | RSA Union B12 Stueve | vs. | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | 277287 | Endeavour | 02:00 PM | 1 | A13 vs A12 | FME Force | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | Bracket - Saturday, September 21, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277295 | TBD |
--
|
--
| A3 vs BYE | LSDSC Golden Tigers | vs. | BYE | 277297 | Meeker Middle School | 09:00 AM | 4 | A8 vs A2 | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | 277300 | Drum Intermediate School | 10:00 AM | A | A10 vs A11 | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | 277294 | Rosedale Park | 10:00 AM | 1 | A12 vs A9 | Harbor Soccer B12 Allison | vs. | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | 277296 | Woodland Elementary | 11:30 AM | 1 | A1 vs A4 | RSA Union B12 Stueve | vs. | Washington United B12 Huskies (Gruel) | 277299 | Rosedale Park | 03:00 PM | 2 | A6 vs A13 | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | vs. | FME Force | 277298 | Rosedale Park | 04:00 PM | 2 | A5 vs A7 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | FME Rebels | Bracket - Saturday, September 28, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277303 | TBD |
--
|
--
| A1 vs BYE | RSA Union B12 Stueve | vs. | BYE | 277302 | Discovery Primary | 09:00 AM | 1 | A13 vs A8 | FME Force | vs. | Norpoint Shaolin Dragons B12 | 277306 | Rosedale Park | 09:00 AM | 1 | A6 vs A12 | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | 277304 | Drum Intermediate School | 10:00 AM | A | A10 vs A2 | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | vs. | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | 277307 | Fircrest Park | 10:00 AM | U-08 | A9 vs A5 | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | vs. | Harbor Soccer B12 Southward | 277305 | Drum Intermediate School | 11:00 AM | A | A11 vs A4 | UP Stringrays B12 (Barta) | vs. | Washington United B12 Huskies (Gruel) | 277301 | Endeavour | 12:45 PM | 2 | A7 vs A3 | FME Rebels | vs. | LSDSC Golden Tigers | Bracket - Saturday, October 05, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277311 | TBD |
--
|
--
| A11 vs BYE | UP Stringrays B12 (Barta) | vs. | BYE | 277313 | Drum Intermediate School | 09:00 AM | B | A10 vs A13 | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | vs. | FME Force | 277309 | Fort Steilacoom Park | 09:00 AM | 01 | A3 vs A5 | LSDSC Golden Tigers | vs. | Harbor Soccer B12 Southward | 277314 | WPFC Soccer Complex | 09:00 AM | 6a | A4 vs A2 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | 277310 | Meeker Middle School | 11:30 AM | 3 | A8 vs A12 | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | 277312 | Woodland Elementary | 12:00 PM | 1 | A1 vs A7 | RSA Union B12 Stueve | vs. | FME Rebels | 277308 | Fircrest Park | 12:00 PM | U-07 | A9 vs A6 | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | Bracket - Saturday, October 12, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277317 | TBD |
--
|
--
| A2 vs BYE | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | BYE | 277318 | Endeavour | 09:00 AM | 1 | A7 vs A11 | FME Rebels | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | 277320 | Fort Steilacoom Park | 10:00 AM | 03 | A3 vs A9 | LSDSC Golden Tigers | vs. | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | 277316 | Meeker Middle School | 10:15 AM | 4 | A8 vs A6 | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | 277315 | Rosedale Park | 11:00 AM | 1 | A5 vs A1 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | RSA Union B12 Stueve | 277319 | WPFC Soccer Complex | 11:30 AM | 6b | A4 vs A13 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | FME Force | 277321 | Rosedale Park | 12:30 PM | 2 | A12 vs A10 | Harbor Soccer B12 Allison | vs. | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | Bracket - Saturday, October 19, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277324 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A13 | BYE | vs. | FME Force | 277322 | Drum Intermediate School | 10:00 AM | B | A10 vs A6 | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | 277323 | Meeker Middle School | 10:15 AM | 4 | A8 vs A9 | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | 277326 | Rosedale Park | 11:00 AM | 1 | A5 vs A11 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | 277325 | WPFC Soccer Complex | 11:30 AM | 6a | A2 vs A7 | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | FME Rebels | 277327 | WPFC Soccer Complex | 11:30 AM | 6b | A4 vs A12 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | 277328 | Woodland Elementary | 01:00 PM | 2 | A1 vs A3 | RSA Union B12 Stueve | vs. | LSDSC Golden Tigers | Bracket - Saturday, October 26, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277335 | Woodland Elementary | 12:00 AM | 2 | A1 vs A9 | RSA Union B12 Stueve | vs. | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | 277330 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A12 | BYE | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | 277334 | Discovery Primary | 10:15 AM | 1 | A13 vs A7 | FME Force | vs. | FME Rebels | 277331 | Drum Intermediate School | 11:00 AM | B | A11 vs A3 | UP Stringrays B12 (Barta) | vs. | LSDSC Golden Tigers | 277329 | Goodman MS Lower | 11:00 AM | Mod C | A6 vs A4 | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | vs. | Washington United B12 Huskies (Gruel) | 277332 | Drum Intermediate School | 12:00 PM | A | A10 vs A8 | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | vs. | Norpoint Shaolin Dragons B12 | 277333 | Goodman MS Lower | 01:00 PM | Mod C | A5 vs A2 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | Bracket - Saturday, November 02, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277336 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A6 | BYE | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | 277342 | WPFC Soccer Complex | 09:00 AM | 6b | A4 vs A8 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | Norpoint Shaolin Dragons B12 | 277338 | WPFC Soccer Complex | 10:15 AM | 6a | A2 vs A3 | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | LSDSC Golden Tigers | 277337 | Drum Intermediate School | 11:00 AM | A | A11 vs A1 | UP Stringrays B12 (Barta) | vs. | RSA Union B12 Stueve | 277341 | Fircrest Park | 11:00 AM | U-08 | A9 vs A10 | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | vs. | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | 277340 | Endeavour | 02:00 PM | 1 | A13 vs A5 | FME Force | vs. | Harbor Soccer B12 Southward | 277339 | Discovery Primary | 03:15 PM | 1 | A7 vs A12 | FME Rebels | vs. | Harbor Soccer B12 Allison | Bracket - Saturday, November 09, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277347 | TBD |
--
|
--
| A8 vs BYE | Norpoint Shaolin Dragons B12 | vs. | BYE | 277343 | WPFC Soccer Complex | 09:00 AM | 6a | A4 vs A10 | Washington United B12 Huskies (Gruel) | vs. | UP Cool Dudes B12 (McPheeters) | 277346 | Fircrest Park | 09:00 AM | U-08 | A9 vs A11 | Fircrest BlackPanthers B12 (Bradley) | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | 277349 | Goodman MS Lower | 11:00 AM | Mod A | A12 vs A5 | Harbor Soccer B12 Allison | vs. | Harbor Soccer B12 Southward | 277345 | Fort Steilacoom Park | 11:00 AM | 01 | A3 vs A13 | LSDSC Golden Tigers | vs. | FME Force | 277348 | WPFC Soccer Complex | 11:30 AM | 6b | A2 vs A1 | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | RSA Union B12 Stueve | 277344 | Discovery Primary | 03:15 PM | 1 | A7 vs A6 | FME Rebels | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps | Bracket - Saturday, November 16, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 277352 | Goodman MS Lower | 09:30 AM | Mod C | A12 vs A11 | Harbor Soccer B12 Allison | vs. | UP Stringrays B12 (Barta) | 277351 | Fort Steilacoom Park | 10:00 AM | 01 | A3 vs A8 | LSDSC Golden Tigers | vs. | Norpoint Shaolin Dragons B12 | 277350 | WPFC Soccer Complex | 10:15 AM | 6a | A2 vs A13 | Washington United B12 Fire Dragons (Mosley) | vs. | FME Force | 277354 | Woodland Elementary | 10:30 AM | 1 | A1 vs A7 | RSA Union B12 Stueve | vs. | FME Rebels | 277353 | Goodman MS Lower | 10:30 AM | Mod C | A5 vs A6 | Harbor Soccer B12 Southward | vs. | Harbor Soccer B12 Mighty Shrimps |
|
|
| |
| |
| | |
|